Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl

Plaže w Buļgarii

Plaže w Buļgarii
12.03.09 12:26:43

Plaże w Bułgarii znane są z wyjątkowo delikatnego piasku, niezwykłej szerokości (czasami jest to kilkadziesiąt metrów) oraz swej długości. Niektóre plaże ciągną się kilometrami. Dostęp do morza jest łagodny i dlatego jest to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi czy seniorów, który powracają tu każdego roku rozkoszować się swoim urlopem.

Większe plaże mają zazwyczaj swojego ratownika, który czuwa nad bezpieczeństwem wypoczywających na plaży oraz kąpiących się w morzu. Jeżeli zechcą Państwo cieszyć się słońcem na hotelowej plaży, tam gdzie będą Państwo zameldowani, dostęp do plaży będzie najprawdopodobniej w cenie pobytu. Jeżeli jednak zechcą Państwo znaleźć inne odpowiednie miejsce, za użycie parasoli będziecie musieli zapłacić niewielką opłatę. Parasole bywają umieszczane na plażach dość gęsto, w kilku rzędach, co jest chyba jedyną wadą tych przepięknych plaż.

Kto nie przepada za kąpielami słonecznymi na terenie wielkich hotelowych kompleksów, może znaleźć sobie swoje miejsce, gdzie zabierze ze sobą własny parasol, koc i może cieszyć się morzem, słońcem i gorącym piaskiem w osamotnieniu. Bułgaria ma do zaoferowania każdemu coś wyjątkowego.

Na plażach w Bułgarii mogą Państwo liczyć na wysoką jakość usług, będących na takim samym poziomie jak w pozostałych nadmorskich krajach i kurortach. Wszystko to za bułgarskie ceny, które są wciąż dużo niższe niż w pozostałych atrakcyjnych turystycznie państwach. Bezpośrednio na plaży mogą Państwo zażywać odpoczynku w restauracjach czy barach, wynająć leżaki i parasole lub też skorzystać z usług masażysty czy sprzedawcy zimnych napojów i lodów.