Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl

Bułgaria - Przestrzegam wszystkich!!!!!!!! - Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne > Przestrzegam wszystkich!!!!!!!!

Dodać komentarz

Przestrzegam wszystkich!!!!!!!!

12.08.11 11:35:51 (Odpowiedzieć)
familia
Wczoraj wróciliśmy 2 rodziny 2 auta odradzam Bułgarię potem będziecie żałować !!!!!!
udajcie się na wakacje gdzie indziej !!!!!!!!
Bułgaria- Rumunia to samo w Rumuni zgraja głodnych psów wszędzie naliczyliśmy ich setki , złodziejstwo , syf w skrócie PROSTU PRL 70-80 lata -oba kraje wyglądają jak stare PGR-y . byliśmy w rożnych krajach na wakacjach ale takiego syfu i chamstwa do turystów u gospodarzy noclegów , w sklepach, bazarach , barach, restauracjach itd. jeszcze nie widzieliśmy jak w Bułgarii czy Rumuni.
Odradzamy tam wakacje !!!!!!!!!!!!!! Przestrzegam wszystkich!!!!!!!!
którzy jada pierwszy raz do Bułgarii , to jest kraj zacofany 20 lat za nami jeżeli ktoś chce wrócić się do lat 70-80 i spędzić urlop to proszę bardzo , ale jeżeli pragniecie odrobinę luxusu czy normalnych warunków mieszkalnych i taniego pobytu to zapomnijcie o tym , ceny jak na zachodzie stracicie pieniądze , nerwy, nabawicie się zatruć żołądkowych, morze brudne spływają ścieki nie maja oczyszczalni w kurortach , plaże brudne pełno śmieci itd , wszystkie opisy są fikcją , zdjęcia ze stron bułgarskich i polskich firm turystycznych to obróbka komputerowa, bułgarski naród jest bardzo chamski nieuprzejmy wobec turystów daleko im do Chorwatów , wkrótce powstanie strona z prawdziwą Bułgarią + zdjęcia oryginale z opisami jak tam jest naprawdę .

Re: Przestrzegam wszystkich!!!!!!!!

08.09.11 15:17:24 (Odpowiedzieć)
skads ty sie urwal.... plaze posprzatane, woda prawie krysztal, pomijajac glony. kuchnia PYSZNA, co roku przywoze stamtad do Polski glownie sery, wina, suszone produkty. obsluga mila i z jezykami, wchodzisz do knajpy a tam kelner mowi po rusku, angielsku, niemiecku, polsku, serbsku... moze w Polsce tak kiedys bedzie....

Bzdruy piszesz

29.08.11 20:00:07 (Odpowiedzieć)
Tomek
Ja właśnie siedzę w Sozopolu, jest ok .
Widocznie kiepsko trafiłeś ....

Bułgaria

27.09.11 15:34:40 (Odpowiedzieć)
Kochani
Własnie wróciliśmy z dwu tygodniowych wakacji. Przejechaliśmy przez Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię i Rumunię.
Przejechaliśmy ok 4000 km. Spaliśmy w samochodzie, gotowaliśmy sami na kuchence, tak, że byliśmy niezależni od nikogo. Noclegi wybieraliśmy raczej w poblizu domów, ale trafiały się stacje benzynowe, parkingi, plantacje, a nawet plac przed cmentarzem. Zwiedzaliśmy zabytki opisane w przewodnikach, i zagladaliśmy do ciekawych miejsc, których w przewodnikach nie było. Rozmawialiśmy z ludzmi przy kawiarnianym stoliku, ale tez z gospodarzem, u którego biwakowaliśmy na polu.
Kraje - Bułgaria, Rumunia są ciekawe, warte odwiedzenia, zwiedzenia. Owszem wszechobecne smieci, wałęsające się psy - to prawda, ale nie spotkaliśmy się przykrymi sytuacjami.
Zaskoczeni byliśmy Rumunia, to przecież synonim biedy, brudu. Piekna przyroda, wspaniałe góry, zabytki w miastach. Wieczór na rynku w Sybiu długo bedziemy wspominać.
Moze warto przejechać kraj bocznymi drogami, by coś zobaczyć, a nie lezeć na plazy i narzekać że brudno.
Pozdrawiam tyrystów, którym się chce.
Marta

Heh...

19.01.12 12:07:36 (Odpowiedzieć)
Nie wiem co Ci ludzie tu wypisują... Bułgaria jest piękna, pewnie to też zależy w jakie miejsce sie pojedzie. My 2 lata temu byliśmy w Sonnenstrand. Jest tam naprawde pięknie. Kwaterę rezerwowaliśmy przez edomizil. Cały wyjazd wyszedł nas taniej niż wykupilibyśmy wczasy w biurze podróży. Pod koniec listopada 2011 roku zabrałam się za wyszukiwanie jakiś tanich apartamentów we Francji, weszłam na biuro z którego wynajeliśmy apartament w Bułgarii i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam język polski. Kliknełam przeniosło mnie na stronę www.edom.pl okazało się że otworzyli biuro w Polsce!
Jak wspominałam Bułgaria jest piękna ale trzeba zwiedzać inne kraje, teraz w sierpniu jeziemy do Francji!