Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl

Bułgaria - rezerwacje przez plazuj.pl - Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne > rezerwacje przez plazuj.pl

Dodać komentarz

rezerwacje przez plazuj.pl

22.06.10 13:24:19 (Odpowiedzieć)
Ala
Czy ktoś z Państwa rezerwował może hotel w Słonecznym Brzegu przez plażuj.pl, bradzo proszę o inf.

Re: rezerwacje przez plazuj.pl

30.06.10 15:19:11 (Odpowiedzieć)
ja mam rezerwację przez plazuj, ale w sv. vlas

Re: Re: rezerwacje przez plazuj.pl

27.12.10 19:10:22 (Odpowiedzieć)
Biuro Podróży Plażuj.pl - lider na rynku wynajmu apartamentów w Bułgarii i Chorwacji rozdaje świąteczne prezenty!

zima2010 – to właśnie magiczny kod, dzięki któremu otrzymacie od nas 5% zniżki - wystarczy go wpisać w formularzu rezerwacyjnym na www.plazuj.pl/.

To jednak nie wszystko! Za dokonanie wpłaty w ciągu 72 godzin od potwierdzenia rezerwacji, dajemy kolejne 5%. Oferty ŁĄCZĄ SIĘ z promocją First Minute. Oznacza to, że możecie zyskać aż 30% zniżki!

Zapraszamy na plazuj.pl

UWAGA NA PLAŻUJ PL! (VENITI)

03.07.11 22:18:27 (Odpowiedzieć)
iw
Właśnie wracamy z wyjazdu do Bułgarii z Plazuj.pl (VENITI)
Po dwóch dniach zostaliśmy poinformowani, że nie zapłacili oni biuru bułgarskiemu za nasz pobyt i że musimy się natychmiast pakować lub opłacić sami cały pobyt po raz drugi.
Zapewnienie pana Jakuba (prezesa)z plażuj.pl, że sprawa zostanie załatwiona pomyślnie okazało się nieprawdą. Z tego co dowiedzieliśmy się od operatora bułgarskiego sytuacja taka ma miejsce w przypadku klientów tego biura w całej Bułgarii.
Od 2 lipca 2011 rezerwacje klientów Plażuj.pl zostały (przynajmniej u naszego bułgarskiego operatora)skasowane.

Re: UWAGA NA PLAŻUJ PL! (VENITI)

04.07.11 15:48:28 (Odpowiedzieć)
Szanowni Państwo,

w imieniu zarządu VENITI S.A. będącej właścicielem marki Plażuj.pl pragnę poinformować, że opisana sytuacja faktycznie miała miejsce, została jednak wyjaśniona w ciągu godziny od zgłoszenia problemu. Goście nie zostali wykwaterowania i spokojnie spędzili wakacje w zarezerwowanym uprzednio apartamencie. Problem miał miejsce jednorazowo, tylko u jednego z naszych dostawców. Wynikał z nieporozumienia przy księgowaniu środków pieniężnych na kontach. Wszelkie rezerwacje dokonane za pośrednictwem Plażuj.pl są potwierdzone i opłacone. Jako licencjonowane biuro podróży posiadamy gwarancje ubezpieczeniową celem zapewnienia największego komfortu naszym gościom. Jeśli autor/ka niniejszego wątku czuje się pokrzywdzony/a przez naszą firmę prosimy o złożenie pisemnej reklamacji. Jednocześnie prosimy o sprostowania nieprawdziwych informacji godzących w dobre imię naszej firmy.

Pozdrawiam,

Jakub Adamowicz

oszuści

22.11.11 17:01:23 (Odpowiedzieć)
Od 2 miesięcy czekam na odszkodowanie za zmiane miejsca rezerwacji i tym samym zepsucie wakacji w bulgarii(np:brak plaży). Pan Adamowicz to kłamca i oszust. NIE POLECAM !!!!!!

uwaga na oszustów

24.11.11 07:58:47 (Odpowiedzieć)
Uwaga na oszustów z plażuj.pl zmieniają rezerwacje w ostatniej chwili, ja dostałem w połowie drogi sms-a z powiadomieniem o zmianie rezerwacji,oczywiście na gorszą. Rezydent ma was gdzieś mówiąc że nie jesteś jedyny oszukany przez tą firmę. A jeśli chodzi reklamacje... no mnie uznali reklamacje ale obiecanego odszkodowania nie dostałem do dzisiaj.

Re: uwaga na oszustów

09.04.12 18:59:18 (Odpowiedzieć)
Hi

Regarding Jakub Adamowicz. He still owes Bulgaria Getaways over 650€ for apartments he booked with us for his clients in 2010. I was forced to use a debt collection agency to recover a further 2000€ he owed us. The debt recovery agency is in the process of trying to recover the money he still owes.

udane wakacje

02.02.12 17:18:04 (Odpowiedzieć)
Ja z plazuj jadę już po raz trzeci do Bułgarii. Zawsze w inno miejsce ale nigdy nie miałam większych problemów jak naprzykład z brakiem kontaktu z biurem plazuj. Również zdarzyła mi się zmiana hotelu w czasie drogi ale tak bywa. Nie zostałam jednak na lodzie dostałam inny hotel oraz zniżkę na następne wakacji za powstałe utrudnienia.Pani z plazuj dzwoniła do nas kilkakrotnie w czasie pobytu po zmianie hotelu dopytując się czy wszystko jest w porządku i każde nasze prośby w miarę możliwości uwzględniała. W tym roku też jadę do Bułgarii i mogę polecić innym wczasy z PLAZUJ.

KOMUNIKAT ZARZĄDU VENITI S.A. BĘDĄCEJ WŁAŚCICIELEM MARKI PLAŻUJ.PL

07.02.12 17:38:18 (Odpowiedzieć)
W związku z kilkoma negatywnymi opiniami jakie pojawiły się na forum bulgaria.travelon.pl na temat usług oferowanych poprzez portal Plażuj.pl w sezonie 2011, Zarząd spółki VENITI S.A., będącej właścicielem marki Plażuj.pl, informuje, że wszystkie uzasadnione reklamacje Klientów dot. usług świadczonych w sezonie 2011 zostały rozpatrzone na ich korzyść.

Jednocześnie Zarząd VENITI S.A. zawiadamia, że Pan Jakub Adamowicz od dnia 02.12.2011 nie pełni funkcji Prezesa Zarządu spółki, a od dnia 31.12.2011 nie występują jakiekolwiek powiązania między firmą VENITI S.A., a Panem Jakubem Adamowiczem.

Zarząd spółki, mając na uwadze zapewnienie swoim Klientom usług na najwyższym poziomie, podjął działania mające na celu wyeliminowanie przyczyn negatywnych sytuacji mających miejsce w sezonie 2011. Spółka stworzyła całkowicie nowy dział obsługi Klienta dla marki Plażuj.pl, a także wprowadziła procedury mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi swoich Klientów.

Dla Zarządu VENITI S.A., spółki publicznej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, priorytetem jest pełna transparentność działań, dzięki której budowane jest zaufanie Klientów. Zarząd spółki jest przekonany, że wprowadzone zmiany pozwolą marce Plażuj.pl stać się liderem jakości na rynku wynajmu apartamentów wakacyjnych w Bułgarii.

Z poważaniem
Prezes Zarządu VENITI S.A.
Maciej Szymański