Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl Bułgaria - Travelon.pl

Bułgaria - Kiten

(Strony) > > > Kiten

Kiten to małe nowoczesne miasto położone na półwyspie, które przyciąga turystów swoim spokojem. Zatoka z nieodkrytą przyrodą uznawana jest za jedną z najpiękniejszych miejsc Bułgarii. W centrum znajduje się klub jachtowy i dziesiątki małych restauracji oraz sklepów. Ciekawostka są też tańce na rozżarzonym węglu.

Spokojne Letnisko Kiten

Nowoczesne, ciche, małe miasteczko z fiordami. Cenią go miłośnicy spokoju, ciszy i zapaleni płetwonurkowie, żeglarze i rybacy. Miasteczko leży 60 km od Burgas i może pochwalić się wyjątkowo zdrowym klimatem, który zalecany jest przy leczeniu chorób skóry, astmy i układu oddechowego.

Turysta znajdzie tutaj prawdziwy raj na ziemi w postaci pięknej zatoki. Nieodkryta przyroda przekona o tym, że ani na chwilę nikt nie zawaha się w określenia tego miejsca jednym z najpiękniejszych na świecie.

Jachtowy Kiten oraz Centrum Nurkowania

W centrum miasteczka znajdują dziesiątki sklepików, restauracji, dyskotek, kawiarni i klub jachtowy, który znajdziemy w porcie, wraz ze szkołą nurkowania. Polecamy Kiten przede wszystkim miłośnikom łowienia ryb, nurkowania i żeglowania. Ale także młodzi znajdą tutaj coś dla siebie.

Dlatego nie należy się wahać – Kiten czeka!